DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE…

S.S. ANZER BALLIKÖYÜ KOOPERATAFİ’ mizle ve Rize İkizdere Anzer Ballı köyümüzle uzaktan ve yakından alakası olmayan şahısların bizler adına Anzer balı pazarladıklarını görmekteyiz.

Lütfen ürünlerinizi alırken kooperatifimize ait olup olmadığını, ürün üzerinde bulunan Kooperatifimizin logosunu ve Markamızın olup olmadığını mutlaka sorunuz. şüpheye düştüğünüz durumlarda lütfen telefon numaralarımızdan bizleri arayınız.. 

Unutulmasın ki Kooperatif dışında HACETTEPE UNİVERSİTESİ BİREYSEL ŞAHISLARA ve ÖZEL FİRMALARA Anzer balı Tahlili yapmamaktadır.

Anzer Balının Satış yetkisi KOOPERATİFE AİTTİR, Ürünlerimizi .

TEK ELDEN Rizedeki satış yerimiz olan

 S.S. ANZER BALLIKÖYÜ KOOPERATİFİMİZDEN 
İnternet üzerinden ise..  

üzerinden güvenle alabilirsiniz.

İnternet üzerndeki diğer şahis siteleriyle  kooperatifimizin uzaktan ve yakından bağlantısı bulunmamaktadır.
Kooperatifimiz adına herhangi bir satış yetkisi verilmemiştir.



Propolis

propolis kati

PROPOLİS NEDİR

PROPOLİS'İN FAYDALARI

Propolis son yıllarda binlerce üniversite araştırmasına konu olan arı ürünüdür. Arıların değişik bitki ve ağaç kabuklarını çiğneyerek elde ettikleri macuna bazı enzimlerini eklemeleriyle ortaya çıkar. 

Resimde ekstrakt-propolis özü- ve suda çözünmüş halde bu arı ürünü görülmektedir.




Propolis'in İçeriği:

Propolis, reçineli ve mum kıvamında olan, arılar tarafından ağaçların tomurcuk ve kabuklarından toplanan bir maddedir. Rengi ve fiziksel özellikleri kaynağına göre değişmekte ve kovanda arılar tarafından çeşitli amaçlar için kullanılmaktadır. 

Propolis'in Kaynakları:


propolis faydalari

Etiket : propolis , propolis fiyati , propolis nedir , propolis kullanımı , propolis kullanım şekli , damla propolis , propolis damlasi , damla propolis nasil kullanılir , propolis kullanma talimati , propolis damla nasıl kullanılır , anzer propolis , propolis exrati , propolis nasil kullanılır , propolis kullanım şekli , damla propolis , damlapropolis , anzer propolis , anze bali propolis , katı propolis , propolisin zararları , propolis kaç yaşında kullanılır , propolis bebeklere kullanılırmı , bee propolis , kaçkar propolis , propolis nedir , propolissin anti oksidan oranı , propolis , propolis , yaylılara kullanımı , propolis vitamin , propolisin içeriği ,
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.