x

Propolis

propolis kati

PROPOLİS NEDİR

PROPOLİS'İN FAYDALARI

Propolis son yıllarda binlerce üniversite araştırmasına konu olan arı ürünüdür. Arıların değişik bitki ve ağaç kabuklarını çiğneyerek elde ettikleri macuna bazı enzimlerini eklemeleriyle ortaya çıkar. 

Resimde ekstrakt-propolis özü- ve suda çözünmüş halde bu arı ürünü görülmektedir.
Propolis'in İçeriği:

Propolis, reçineli ve mum kıvamında olan, arılar tarafından ağaçların tomurcuk ve kabuklarından toplanan bir maddedir. Rengi ve fiziksel özellikleri kaynağına göre değişmekte ve kovanda arılar tarafından çeşitli amaçlar için kullanılmaktadır. 

Propolis'in Kaynakları:


propolis faydalari

Etiket : propolis , propolis fiyati , propolis nedir , propolis kullanımı , propolis kullanım şekli , damla propolis , propolis damlasi , damla propolis nasil kullanılir , propolis kullanma talimati , propolis damla nasıl kullanılır , anzer propolis , propolis exrati , propolis nasil kullanılır , propolis kullanım şekli , damla propolis , damlapropolis , anzer propolis , anze bali propolis , katı propolis , propolisin zararları , propolis kaç yaşında kullanılır , propolis bebeklere kullanılırmı , bee propolis , kaçkar propolis , propolis nedir , propolissin anti oksidan oranı , propolis , propolis , yaylılara kullanımı , propolis vitamin , propolisin içeriği ,
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.