DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE…

S.S. ANZER BALLIKÖYÜ KOOPERATAFİ’ mizle ve Rize İkizdere Anzer Ballı köyümüzle uzaktan ve yakından alakası olmayan şahısların bizler adına Anzer balı pazarladıklarını görmekteyiz.

Lütfen ürünlerinizi alırken kooperatifimize ait olup olmadığını, ürün üzerinde bulunan Kooperatifimizin logosunu ve Markamızın olup olmadığını mutlaka sorunuz. şüpheye düştüğünüz durumlarda lütfen telefon numaralarımızdan bizleri arayınız.. 

Unutulmasın ki Kooperatif dışında HACETTEPE UNİVERSİTESİ BİREYSEL ŞAHISLARA ve ÖZEL FİRMALARA Anzer balı Tahlili yapmamaktadır.

Anzer Balının Satış yetkisi KOOPERATİFE AİTTİR, Ürünlerimizi .

TEK ELDEN Rizedeki satış yerimiz olan

 S.S. ANZER BALLIKÖYÜ KOOPERATİFİMİZDEN 
İnternet üzerinden ise..  

üzerinden güvenle alabilirsiniz.

İnternet üzerndeki diğer şahis siteleriyle  kooperatifimizin uzaktan ve yakından bağlantısı bulunmamaktadır.
Kooperatifimiz adına herhangi bir satış yetkisi verilmemiştir.Anzer Bali Kooperatifi

Anzer Balı Kooperatifi

anzer bal kooperatifi


S.S. Anzer Ballıköyü Tarımsal kalkınma Kooperatifi olarak


Rize ilinin İkizdere ilçesinin eski ve bilinen adıyla Anzer, yeni adıyla Ballıköy’ de dünyaca ünlü Anzer balının kalitelisini koruyarak tüketiciye daha kaliteli standarta bal üretip ve korumak amacıyla Anzer ballı köyü halkımız tarafından kurulmuştur.

Anzer Ballı köyü kooperatifimizin merkezi Rize şehir merkezidir. Anzer ballı köyü kooperatifimizin üyeleri Anzer ballı köyü sakini ve arıcılardır. Dünya da ençok taklit edilen ve sahtesi piyasaya sürülen bir baldır. Anzer balı tüketicilerimiz Anzer balı alırken dikkat etmeleri gereken önemli bir durumdur.

Anzer balı üreticilerimiz hazıran ayında kardelenlerle açan çiçeklerle birlikte kovanlarını anzere getirip anzer balı üretimine hazır hale getirirler..

Anzer Balı üreticilerimiz ürettikleri balı Ağustos ayı bal sağımından sonra kooperatifimize getirerek kooperatif yönetiminden en az 3 veya 4 kişi ve bir de gıda mühendisi nezaretinde gelen Anzer balından en az 250 gram cam kavanozdan numune alınır ve numaralandırılır. Gelen bal tartılarak numaralandırılıp tutanak tutulur.

Anzer_Bali_(2).jpg

Geriye kalan bala da aynı numara verilip, tartılır 3 nüsha halindeki kooperatif defterine işlenir. 3 nüshanın bir tanesi üreticiye, bir tanesi getirilen bala, bir tanesi de kooperatifimize kalır. Üreticiden teslim alınan bal çelik ve alarmlı dolaplarımıza mühürlenip konur. Alınan 250 gramlık numune Hacettepe Üniversitesi, Fen Fakültesi, Biyoloji Bölümü, Uygulamalı Biyoloji Ana Bilim Dalı‘na gönderilir.

Yapılan Anzer balı Tahlilinde balın 
• Balda polen tahlili,
• Bal ticari şeker olup olmadığı,
• Rutubeti, glikozu,
• Sakaroz 
• Hmf oranı.. tahlilleri yapılır.
Üniversite tarafından kooperatifimize Anzer balına uygunluk gösterip göstermediği kooperatifimize resmi bir yazı ile bildirilir. 

Üreticilerimiz tarafından Kooperatife gelip Tahlile giden Anzer balları Anzer florasına uygunluk göstermediği taktirde üreticilerimize geri iyade edilir. Tahlile giden Anzer balının ücreti üreticiden tahsil edilir.

Anzer balına uygunluk gösteren Anzer balları üreticiden tartılarak teslim alınır. Kooperatifimiz yönetiminden en az 3 kişi ve gıda mühendisi nezaretinde çalışan kişilerle beraber hijyenik bir ortamda 250 gram, 500 gram ve 1000 gram olarak cam kavanozlara güvenlik bandajı vurulup ve S.S. ANZER BALLI KÖYÜTARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ ANZER BALI Markasıyla etiketlenip kursun mühürle mühürlenip dolumu yapılmış olur.

S.S. ANZER BALLI KÖYÜ  TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİ'fimizin

Kooperatifimizin üretim izni, dolum izni, TSE belgesi, Türk Patent Enstitüsü’nden Anzer Ballı köyü Anzer Balı , Ballıköy, Anzer Yaylasi Ballıköy Anzer balı markalarımız bulunmaktadır. Ayrıca kooperatifimizin hiç bir yerde satış müdürlüğü ve distribütörlüğüz bulunmamaktadır. Anzer Balı satışımız Direkt üreticiden halka arz seklinde çalışmaktayız.
Bugüne kadar Markalarımızı taklit eden eden kişi ve kuruluşlar hakkında adli merciler nezdinde şikayetlerimiz bulunmakta Anzer balını koruma ve kollama gaye ve amacımız sarsılmaz şekilde devam etmektedir..

Osmanlı imparatorluğu zamanından beri üretimini,dedeleriz tarafından Osmanlı sarayına şifa amaçlı ve kuvvet macunu olarak gönderilen Anzer bal ve polenlerini, insanlara en güvenli olacak şekilde ulaştırmak için S.S. ANZER BALLI KÖYÜ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ OLARAK günümüzde de faaliyet içerisindeyiz

 
Amacız ülkemizin birçok ilinde Anzer balıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, Anzer balı diye marketlerde, bal dükkanlarında pazarlanan Sahte anzer ballarının önüne geçerek şifa Arayan hasta ve tüketici insanlara katkısız doğal hakiki anzer balı ve poleni'ni ulaştırmaktır....
Ürünlerimizi Anzer Balliköy ve Balliköy Anzer Balı Tescilli markasiyla mühürlü, etiketli,garanti bantlı,Anzr Balı folasına uygun Tahlille en güvenilir şekilde siz değerli tüketicilerimizin hizmetine sunmaktayiz.
Anzer Ballıköy yaylasında üretimini yaptığımız ve üreticilerimizden almış olduğumuz anzer bal ve polenlerini rizedeki satış yerimizden ve internet yoluylada www.anzerbali.com.tr ve www.anzerbali.com adlı sitelerimizden TEK ELDEN elden pazarlamaktayız..
Bunların haricinde ülkemizin herhangi bir ilinde satış noktamız ve disbiritörlüğümüz bulunmamaktadır..

VİZYONUMUZ

KALİTE ANLAYIŞIMIZDAN ÖDÜN VERMEDEN, ANZER BALI ÜRETİMİ VE YELPAZESİNİ GELİŞTİREREK ,

ÜRÜNLERİMİZİ MARKA TESCİLLİ, AMBALAJLI VE ETİKETLİ OLARAK İNSANLARA EN GÜVENLİ OLACAK ŞEKİLDE ULAŞTIRMAKTIR........

KALİTEMİZ VE GÜVENİRLİĞİMİZ ASLA TESADÜFİ DEĞİLDİR.. DAİMA İNSANI ÖN PİLANDA TUTARAK İNSANA VERİLEN DEĞERİN VE AKILLI BİR GAYRETİN SONUCUDUR...

 

BİZLER;

RESMİ İSMİYLE BALLIKÖY BAL İSMİYLE ANZER YAYLAMIZDA
Osmanlı imparatorluğu zamanından beri üretimini,dedelerimiz tarafından Osmanlı sarayına şifa amaçlı ve kuvvet macunu olarak gönderilen Anzer bal ve polenlerini, insanlara en güvenli olacak şekilde ulaştırmak için ANZER DOĞAL ARI ÜRÜNLERİ ANZER BALI SATIŞ VE PAZARLAMA OLARAK günümüzde de faaliyet içerisindeyiz

Amacız ülkemizin birçok ilinde Anzer balıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan,Anzer balı diye marketlerde, bal dükkanlarında pazarlanan Sahte anzer ballarının önüne geçerek şifa Arayan hasta ve tüketici insanlara katkısız doğal hakiki anzer balı ve polenini ulaştırmaktır....

Ürünlerimizi Anzer Balliköy ve Balliköy Anzer Balı Tescilli markasiyla mühürlü, etiketli,garanti bantlı,Anzr Balı folasına uygun Tahlille en güvenilir şekilde siz değerli tüketicilerimizin hizmetine sunmaktayiz.

Anzer Ballıköy yaylasında üretimini yaptığımız ve üreticilerimizden almış olduğumuz anzer bal ve polenlerini rizedeki satış yerimizden ve internet yoluylada www.anzerbali.com.tr ve www.anzerbali.com adlı sitelerimizden TEK ELDEN elden pazarlamaktayız..

Bunların haricinde ülkemizin herhangi bir ilinde satış noktamız ve disbiritörlüğümüz bulunmamaktadır.. VİZYONUMUZ KALİTE ANLAYIŞIMIZDAN ÖDÜN VERMEDEN, ANZER BALI ÜRETİMİ VE YELPAZESİNİ GELİŞTİREREK ,

ÜRÜNLERİMİZİ MARKA TESCİLLİ, AMBALAJLI VE ETİKETLİ OLARAK İNSANLARA EN GÜVENLİ OLACAK ŞEKİLDE ULAŞTIRMAKTIR........


KALİTEMİZ VE GÜVENİRLİĞİMİZ ASLA TESADÜFİ DEĞİLDİR.. DAİMA İNSANI ÖN PİLANDA TUTARAK İNSANA VERİLEN DEĞERİN VE AKILLI BİR GAYRETİN SONUCUDUR...

 


Saygılarımızla.............


anzer bali kooperatifi

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.