DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE…

S.S. ANZER BALLIKÖYÜ KOOPERATAFİ’ mizle ve Rize İkizdere Anzer Ballı köyümüzle uzaktan ve yakından alakası olmayan şahısların bizler adına Anzer balı pazarladıklarını görmekteyiz.

Lütfen ürünlerinizi alırken kooperatifimize ait olup olmadığını, ürün üzerinde bulunan Kooperatifimizin logosunu ve Markamızın olup olmadığını mutlaka sorunuz. şüpheye düştüğünüz durumlarda lütfen telefon numaralarımızdan bizleri arayınız.. 

Unutulmasın ki Kooperatif dışında HACETTEPE UNİVERSİTESİ BİREYSEL ŞAHISLARA ve ÖZEL FİRMALARA Anzer balı Tahlili yapmamaktadır.

Anzer Balının Satış yetkisi KOOPERATİFE AİTTİR, Ürünlerimizi .

TEK ELDEN Rizedeki satış yerimiz olan

 S.S. ANZER BALLIKÖYÜ KOOPERATİFİMİZDEN 
İnternet üzerinden ise..  

üzerinden güvenle alabilirsiniz.

İnternet üzerndeki diğer şahis siteleriyle  kooperatifimizin uzaktan ve yakından bağlantısı bulunmamaktadır.
Kooperatifimiz adına herhangi bir satış yetkisi verilmemiştir.anzer bali faydalari

Anzer Balı Faydalari

Anzer Balının Faydaları nelerdir ?

anzer balinin faydalari
Anzer balı ile ilgili yapılan bilimsel çalışmalarda Anzer balının polifonel oranı Diğer bal çeşitlerine oranla çok daha yüksek çıkmaktadır. Bir diğer yapılan deneylerde Anzer balının Demir FE, Çinko ZN minarelleri bakımından diğer ballardan kat, kat daha zengin olduğu görülmüştür. 

anzer bali faydalari nelerdir

Anzer balının faydalarını  Sağlık  bakanlığının tüm gida ürünlerinin faydalari ile  almış olduğu  yayin yasağı nedeniyle  sitemizde yayinlıyamıyoruz.


Özellikle çabuk enerjiye dönüşen hazır bir gıda olması nedeniyle, yüzme, dağcılık, atletizm, basketbol, futbol, halter, bisiklet yarışı gibi sporlarla meşgul olan kimselere güç vermek ve yorgunluklarını hafifletmek içinde kullanılabilir.

Anzer Balını  kullanan  ağır hastaların ( Doktor tavsiyesiyle kullanılmasını tavsiye ederiz)

bal-yiyen-cocuk

Etiket : Anzer balının faydaları , anzerbalının özellikleri , anzer bal faydaları , anzer bal özelikleri , anzerbalının özelikkleri , anzerbalının faydaları , anzer balının faydalari , Anzer balı faydaları, anzer bali faydaları, anzer bal faydaları , anzer balı kullanımı , anzer balı nasıl kullanılır,  anzer balı nelere iyi gelir., anzer bali nedir, anzer balı nedir  anzer bal nedir ,

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.