x

anzer bali faydalari

Anzer Balı Faydalari

Anzer Balının Faydaları nelerdir ?

anzer balinin faydalari
Anzer balı ile ilgili yapılan bilimsel çalışmalarda Anzer balının polifonel oranı Diğer bal çeşitlerine oranla çok daha yüksek çıkmaktadır. Bir diğer yapılan deneylerde Anzer balının Demir FE, Çinko ZN minarelleri bakımından diğer ballardan kat, kat daha zengin olduğu görülmüştür. 

anzer bali faydalari nelerdir

Anzer balının faydalarını  Sağlık  bakanlığının tüm gida ürünlerinin faydalari ile  almış olduğu  yayin yasağı nedeniyle  sitemizde yayinlıyamıyoruz.


Özellikle çabuk enerjiye dönüşen hazır bir gıda olması nedeniyle, yüzme, dağcılık, atletizm, basketbol, futbol, halter, bisiklet yarışı gibi sporlarla meşgul olan kimselere güç vermek ve yorgunluklarını hafifletmek içinde kullanılabilir.

Anzer Balını  kullanan  ağır hastaların ( Doktor tavsiyesiyle kullanılmasını tavsiye ederiz)

bal-yiyen-cocuk

Etiket : Anzer balının faydaları , anzerbalının özellikleri , anzer bal faydaları , anzer bal özelikleri , anzerbalının özelikkleri , anzerbalının faydaları , anzer balının faydalari , Anzer balı faydaları, anzer bali faydaları, anzer bal faydaları , anzer balı kullanımı , anzer balı nasıl kullanılır,  anzer balı nelere iyi gelir., anzer bali nedir, anzer balı nedir  anzer bal nedir ,

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.