DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE…

S.S. ANZER BALLIKÖYÜ KOOPERATAFİ’ mizle ve Rize İkizdere Anzer Ballı köyümüzle uzaktan ve yakından alakası olmayan şahısların bizler adına Anzer balı pazarladıklarını görmekteyiz.

Lütfen ürünlerinizi alırken kooperatifimize ait olup olmadığını, ürün üzerinde bulunan Kooperatifimizin logosunu ve Markamızın olup olmadığını mutlaka sorunuz. şüpheye düştüğünüz durumlarda lütfen telefon numaralarımızdan bizleri arayınız.. 

Unutulmasın ki Kooperatif dışında HACETTEPE UNİVERSİTESİ BİREYSEL ŞAHISLARA ve ÖZEL FİRMALARA Anzer balı Tahlili yapmamaktadır.

Anzer Balının Satış yetkisi KOOPERATİFE AİTTİR, Ürünlerimizi .

TEK ELDEN Rizedeki satış yerimiz olan

 S.S. ANZER BALLIKÖYÜ KOOPERATİFİMİZDEN 
İnternet üzerinden ise..  

üzerinden güvenle alabilirsiniz.

İnternet üzerndeki diğer şahis siteleriyle  kooperatifimizin uzaktan ve yakından bağlantısı bulunmamaktadır.
Kooperatifimiz adına herhangi bir satış yetkisi verilmemiştir.Anzer Poleni

Rizenin İkizdere İlçesi Anzer Yaylasi'nda binbir çeşit çiçek ve endemik çiçeklerden kafkas arıları Tarafından üretlimektedir.  Anzer Polen ürünlerimiz Anzer Kooperatifi'miz Tarafından hacettepe universitesinde Tahlil Edilmektedir..Tarım bakanlığı   Onayi ile Satışa sunulmaktadır. Mühürlü, Etiketli ve Sertifikalıdırlar. Kooperatifimizin Satiş Yeri Rizedeki Anzer Bal Kooperatifi'dir.

Anzer Polen

Ballıköy Anzer Kooperatifi , Rize Anzer yaylasi üreticileri Tarafından Rize  Merkezde Anzer Tarımsal Kalkınma Kooperatifi olarak Anzerl Arıcılar Tarafından kurulmuş Resmi bir Anzer Kooperatifi'dir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.