DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE…

S.S. ANZER BALLIKÖYÜ KOOPERATAFİ’ mizle ve Rize İkizdere Anzer Ballı köyümüzle uzaktan ve yakından alakası olmayan şahısların bizler adına Anzer balı pazarladıklarını görmekteyiz.

Lütfen ürünlerinizi alırken kooperatifimize ait olup olmadığını, ürün üzerinde bulunan Kooperatifimizin logosunu ve Markamızın olup olmadığını mutlaka sorunuz. şüpheye düştüğünüz durumlarda lütfen telefon numaralarımızdan bizleri arayınız.. 

Unutulmasın ki Kooperatif dışında HACETTEPE UNİVERSİTESİ BİREYSEL ŞAHISLARA ve ÖZEL FİRMALARA Anzer balı Tahlili yapmamaktadır.

Anzer Balının Satış yetkisi KOOPERATİFE AİTTİR, Ürünlerimizi .

TEK ELDEN Rizedeki satış yerimiz olan

 S.S. ANZER BALLIKÖYÜ KOOPERATİFİMİZDEN 
İnternet üzerinden ise..  

üzerinden güvenle alabilirsiniz.

İnternet üzerndeki diğer şahis siteleriyle  kooperatifimizin uzaktan ve yakından bağlantısı bulunmamaktadır.
Kooperatifimiz adına herhangi bir satış yetkisi verilmemiştir.Anzer Balı Kooperatifi

S.S. ANZER BALLI KÖYÜ TARIMSAL KALKINMA

KOOPERATİFİ BAŞKANLIĞI

Anzer Bal kooperatifi


BİZLER;


RESMİ İSMİYLE : S.S ANZER BALLIKÖYÜ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ  olarak Bal ismiyle Anzer YAYLAMIZDA Osmanlı imparatorluğu zamanından beri üretimini, dedelerimiz tarafından Osmanlı sarayına kaliteli bir bal olarak gönderilen Anzer bal ve polenlerini, insanlara en güvenli olacak şekilde ulaştırmak için Anzer Ballı köyü Sakinlerince köyümüzde ortaklaşa kurmuş olduğumuz ANZER TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ  bünyesinde günümüzdede faaliyet içerisindeyiz.
Amacız ülkemizin birçok ilinde Anzer balıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan balları..marketlerde, Bal dükkanlarında , İnternet sitelerinde Satan Sahte Anzer Balı Satıcılarının önüne geçmek ve    Hakiki Anzer Balı ve Anzer Polenini en güvenilir en kaliteli şekilde Tüketicilerimize ulaştırmaktır.Ürünlerimizi S.S.  ANZER BALLIKÖYÜ KOOPERATİFİ  ANZER BALI Markası ve Anzer Balliköy ve Balliköy Anzer Balı Tescilli markasiyla mühürlü, etiketli,garanti bantlı ve Anzer Balı folasına uygun Tahlilli en güvenilir şekilde siz değerli tüketicilerimizin hizmetine sunmaktayiz.

   Anzer Ballıköy yaylasında üretimini yaptığımız ve üreticilerimizden almış olduğumuz Anzer bal ve Polenlerini Rizedeki satış yerimizden ve internet yoluylada www.anzerbali.com.tr ve   www.anzerbali.com  adlı sitelerimizden TEK ELDEN elden pazarlamaktayız.

Bunların haricinde ülkemizin herhangi bir ilinde satış noktamız ve disbiritörlüğümüz bulunmamaktadır.

 Anzer Ballı köyü kooperatifimizin merkezi Rize şehir merkezidir. Anzer ballı köyü kooperatifimizin üyeleri Anzer ballı köyü sakini ve arıcılarıdır. Dünya da ençok taklit edilen ve sahtesi piyasaya sürülen bir baldır. 

Anzer balı tüketicilerimiz Anzer balı alırken dikkat etmeleri gereken önemli bir durumdur.

 Anzer Balı üreticilerimiz ürettikleri balı Ağustos ayı bal sağımından sonra kooperatifimize getirerek kooperatif yönetiminden en az 3 veya 4 kişi ve bir de gıda mühendisi nezaretinde gelen Anzer balından en az 250 gram cam kavanozdan numune alınır ve numaralandırılır. Gelen bal tartılarak numaralandırılıp tutanak tutulur.

Geriye kalan bala da aynı numara verilip, tartılır 3 nüsha halindeki Anzer kooperatif defterine işlenir. 3 nüshanın bir tanesi üreticiye, bir tanesi getirilen bala, bir tanesi de kooperatifimize kalır. Üreticiden teslim alınan bal çelik ve alarmlı dolaplarımıza mühürlenip konur. Alınan 250 gramlık numune Bal HACETTEPE UNİVERSİTESİ, FEN FAKULTESİ, BİYOLOJİ BÖLÜMÜ, Uygulamalı Biyoloji Ana Bilim Dalı‘na gönderilir.


Rize İkizdere Anzer Ballı köyü Köy sakinlerimiz, Arıcılarımız ve Hacettepe Universitesinden Köyümüze gelen değerli Hocamız Pr. Dr. Kadriye SORKUN 

Balda polen tahlili, rutubeti, şekeri, glikozu ve sakaroz tahlilleri yapılır. Anzer balına uygunluk gösterip göstermediği kooperatifimize resmi bir yazı ile bildirilir. Hacettepe Üniversitesi kesin ve kesinlikle kooperatifimiz haricinde Anzebalı tahlilini başka hiç bir gerçek ve tüzel kişiliğe yapmamaktadır.

Yapılan Anzer balı Tahlili'nde balın ;
  • Bal da polen tahlili, ( Anzer florasına uygunluğu )
  • Bal ticari şeker olup olmadığı,
  • Rutubeti,
  • Glikozu,
  • Sakaroz
  • Hmf oranı.. tahlilleri yapılır.
  • İlaç Kalıntısı varmı yokmu  Tahlilleri yapılır...
HACETTEPE  Üniversitesi TARAFINDAN TAHLİL EDİLEN ANZER BALLARI  kooperatifimize Anzer balına uygunluk gösterip göstermediği resmi bir yazı ile bildirilir.

Üreticilerimiz tarafından Kooperatife gelip Tahlile giden Anzer balları Anzer florasına uygunluk göstermediği taktirde üreticilerimize geri iyade edilir. Tahlile giden Anzer balının ücreti üreticiden tahsil edilir.


Anzer balına uygunluk gösteren Anzer balları üreticiden tartılarak teslim alınır. Kooperatifimiz yönetiminden en az 3 kişi ve gıda mühendisi nezaretinde hijyenik bir ortamda 250 gram, 500 gram ve 1000 gram olarak cam kavanozlarda güvenlik bandajı vurulup ve S.S ANZER BALLIKÖYÜ KOOPERATİFİ ANZER BALLI KÖYÜ ANZER BALI Markasıyla etiketlenip kurşun mühürle mühürlenip  paketlenir ve dolumu yapılmış olur.

Bugüne kadar Markalarımızı taklit eden eden kişi ve kuruluşlar hakkında adli merciler nezdinde şikayetlerimiz bulunmakta Anzer balını koruma ve kollama gaye ve amacımız sarsılmaz şekilde devam etmektedir..anzer bali kooperatifi urunleri
 
 
Anzer kooperatifimizink ürünlerini taklit eden kişi ve kuruluşlar hakkında adli merciler nezdinde yaptığımız suç duyuruları ve haklarında açılan ceza davalarının caydırıcılığı konusunda yeterli derecede etkili olamadığımızı gördüğümüz için İnternet üzerinde 

“Anzer Kooperatifi”, “Anzer Bal Kooperatifi”, “TSE Onaylı Anzer Balı” “Anzer Ballı Köy Kurumsal Sitesi” ''Anzer kooperatifi Sitesi'' “ Hacettepe Üniversitesi Tahlilli Anzer Balı” gibi tanıtıcı ve yanıltıcı isimler kullanan S.S. Anzer Ballıköy Tarımsal Kalkınma Kooperatifimiz ile hiç bir ilgileri olmayan aşağıda web sayfaları olan şirket, şahıs ve kuruluşları kamuoyunun bilgisine sunuyoruz.

http://www.anzerbalisatisi.net/

http://www.baldudak.net

http://www.balyuvasi.com

http://www.anzerhapelogluaricilik.com


http://www.anzerpetektorlakaricilik.com /

http://www.anzerhaya.com

http://anzerbalisifa.org/

http://www.birtat.com.tr/rize/rize_anzer_bali.htm

http://anzerkooperatifbali.blogspot.com.tr/2013/06/ anzer-bal.html

http://ureticidentuketiciye.com/index.php?r=site/ureticiDetay&id=37&iform=on

http://www.efita.org/Agriculture/Health-Food/Anzer-Honey-Turkish-details- 29411.html

https://www.xing.com/communities/posts/anzer-honey-1006260626

http://www.bitkizane.com/1_263_35 82_anzer-bali.html

https://anzerbalim.wordpress.com/

http: //www.mahurabali.com/i

http://www.anzerhonig.de/

http://www.quoka.de/alles-moegliche/alles-moegliche/c0100a95922340/anzer-honig-1000g-tuerkischer-honig.html

https://tr.linkedin.com/pub/anzer-bal%C4%B1-anzer-bal-polen/95/20b/aa4

http://www.efita.org/Agriculture/Health-Food/Anzer-Honey-Turkish-details-29411.html

http://sifabalcisi.com.tr/tr/productdetail/anzer-bali/4

http://www.zencefil.com.tr/Orjinal-Anzer-Bali-250-gr_351.html#0

http://anzerbal.blogspot.com.tr/p/anzer-bal-nerede-uretilir.html

http://www.anzerbalisifa.org/

http://www.anzerhonig.de/

http://www.quoka.de/alles-moegliche/alles-moegliche/c0100a95922340/anzer-honig-1000g-tuerkischer-honig.html


VİZYONUMUZ

KALİTE ANLAYIŞIMIZDAN ÖDÜN VERMEDEN, ANZER BALI ÜRETİMİ VE YELPAZESİNİ GELİŞTİREREK, ÜRÜNLERİMİZİ MARKA TESCİLLİ, AMBALAJLI VE ETİKETLİ OLARAK İNSANLARA EN GÜVENLİ OLACAK ŞEKİLDE ULAŞTIRMAKTIR........
 
KALİTEMİZ VE GÜVENİRLİĞİMİZ ASLA TESADÜFİ DEĞİLDİR.. DAİMA İNSANI ÖN PİLANDA TUTARAK İNSANA VERİLEN DEĞERİN VE AKILLI BİR GAYRETİN SONUCUDUR...Etiket : anzer balı , rize anzer ballıköyü kooperatifi, rize ikizdere anzer balı kooperatifi, anzer bal kooperatifi, anzerbali kooperatifi, anzer bal , anzer kooperatifi, anzer kooperatifi rize, anzer bal kooperatifi rize, anzer rize,

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.