x " />

ÖNEMLİ DUYURU

anzer-bali.jpg (775 KB)

Coğrafi Tescilli ZORUNLU AMBLEM

cografi Anzer Bali.jpg (102 KB)

S.S. ANZER BALLIKÖYÜ KOOPERATİFİ ANZER BALI Turkpatent Kurumunda 2014/05332 Numara ile TESCİLLİ BİR MARKAMIZDIR.

S.S. ANZER BALLIKÖYÜ 2 TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ MARKASINA YAPILAN DOLUMLAR BİZE  AYİT DEĞİLDİR TAKLİTTİR.

RESMİ DOLUM DEĞİLDİR, Kooperatifimizin Markası ŞAHİS FİRMA Tarafından Taklit Edilmektedir. 

ŞAHİS FİRMA  TARAFINDAN SATILAN BAL, COĞRAFİ TESCİLİ OLMAYAN,

COĞRAFİ AMBLEMİ
VE HACETTEPE TAHLİLİ  OLMAYAN, NORMAL ÇİÇEK BALI STATÜSÜNDEDİR

RED
VERİLEN MARKA, MARKAMIZI TAKLİT EDEN MARKAYİ BURADAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

ŞAHİSLAR HAKKINDA YASAL İŞLEM BAŞLATILMIŞTIR.


https://prnt.sc/hj_QmIzQwZXd

https://prnt.sc/2aqj4uuCkqCa


Hacettepe Universitesi Sadece Coğrafi Tescilli ANZER BALI ibareli Ürünlerin Tahlilini yapmaktadır,

Coğrafi Tescilli Ürünlerde COĞRAFİ LOGO AMBLEMİ TURKİYE HARİTASI Zorunludur,

ORJİNAL  Anzer Balında  ''KAZIMA SERİ NUMARASI ve  KAREKOD, ANZER BALI İBARESİ'' Zorunludur,


ANZER BALI  İBARESİ OLMAYAN ÜRÜNLER, ANZER FLORASINA UYGUNLUĞU BELİRLENMEMİŞ,

HACETTPE UNİVERİSTESİNDE  TAHLİLLERİ YAPILMAMIŞ , COĞRAFİ MENŞEİ BELLİ OLMAYAN ÜRÜNLERDİR


Coğrafi Tescilli Anzer Balı Tahlillerini EGE UNİVERSİTESİ ARGEFAR Yapmamaktadır.

LÜTFEN HAKİKİ GERÇEK  ANZER BALI  ALINIZ 

COĞRAFİ ANZER BALI DENİLEREK  KANDIRILMAYINIZ..

Hakiki ve Gerçek Anzer Balını

Aşağıdaki Sitelerimizden ve Kooperatifimizden Güvenle  Alabilirsiniz.

www.anzerbali.com

www.anzerbali.com.tr

www.anzerbalikooperatifi.com

Lütfen sitemize girerken kooperatifi yazarken  Çift o olmasına dikkat ediniz.

S.S. ANZER BALLIKÖYÜ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ 
BAŞKANLIĞI Stok Durumu Stokta Var

Saf Yerli Arı Sütü 50 gr, Anzer Balı Kooperatifi

1.500,00

Yerli Arı Sütü 50 gr

Saf yerli Arı sütü stoklarımızda bulunmaktadır.  2020 sezonu Nisan  Sonuna  siparişlerinizi Telefonlarımızı arayarak verebilirsiniz.
Arı Sütümüz yerli Arı sütü olup, tamamen doğal bir ortamda üretimi yapılan  Yerli hakiki Arı sütüdür  doğal bir üründür.. Piyasa dha ucuz fiyatlara  satılan merdiven altı ürünlerden değildir Tahlilleri yapılmakdadir.
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Garanti Bilgisi
  :
  6 Ay

   Yerli Arı Sütü 50 GR 2019  İşçi arılar, 2-3 ay yaşarken, içlerinden sadece birisi 40 kat fazla; 5-7 sene ve binlerce yumurtalık bir verim ile yaşar. Bu arının tek farkı arı sütüyle beslenmesidir. buda Kıraliçe ana arıdır.

  Arı Sütü faydaları ;

  Arı sütünün bilinen birçok faydası olmakla birlikte Sağlık bakanlığının aldığı kararla faydalarını yayınlıyamıyoruz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Arı sütünü uzun vadeli kullanmlarda -18 derecede kisa vadeli kullanımlarda 6 derecenin altında Buzdolabında Muhafaza Ediniz..

  Arı sütü donmuş halde 18 ay kadar saklanabilir. Buzdolabı raf ortamında ise 6-8 hafta kadar. Size ulaştığında arısütünden 6 hafta içinde kullanmayı düşündüğünüz örneğin 100-200 gr. kadar ağzı kapanır cam bir kaba koyup gerisini buzluğa koyunuz. Kap içindeki arısütünü ise buzdolabınızın bir rafında tutabilirsiniz. Kaptaki miktar tükendiğinde, kabı yıkayıp daha sonra buzlukta donmuş halde bulunan arısütünün çözülmesi ardından tekrar bu kaba alabilir, geri kalanını tekrar buzluğa koyabilirsiniz. Ya da arı sütünü 5 ağzı kapaklı kavanoza 200 gramlık miktarlarda bölüştürüp dördünü buzluğa koyupbir tanesini buzdolabı raf bölümüne alabilir ve bittikçe buzluktan bir kavanozu raf ortamına taşıyabilirsiniz.

  Bu arada arısütüne metal kaşık ile temas etmekten kaçınılmalıdır. Onun yerine tahta ya da plastik kaşıkları tercih ediniz.

  Arı sütünü güneş ışığına maruz kalmaktan da koruyunuz.

  Yerli arı sütü ; 

  Alternatif olarak arısütü bal ile de karıştırılabilir; Bu durumda uzun süreler bozulmadan buzdolabında saklanabilir.

  Aşırı Tüketim Yapmayınız!

  Arı sütü bebeklere zararları ;

  Çocuklarımıza süt ya da bal içinde karıştırarak verebiliriz. Balla karıştırılmış arısütünün daha sonra sütte çözülmesiyle lezzetli, tadı hoş gelen bir tüketim biçimi de v

  Arı Sütü, Polen ve Propolisin Saf Halleriyle Tüketimi:
  Arı sütü saf haliyle tüketilirken dil altında bir iki dakika tutularak emilim yoluyla alınır. Polen ise ılık suda çözülerek kullanılabilir. Propolis de ılık su veya sütle alınabilir. Ürünlerin kullanım şekline bağlı olarak çeşitlenmektedir.

  İdeal Arı Sütü, Polen ve Propolis Dozajları:

  İdeal arı sütü dozajı çoklarınca sanıldığı gibi miligramlar düzeyinde değildir, Eskiden çok daha pahalıya malolan arı sütü için kullanım miktarları özellikle kısıtlı tutulmak durumunda kalınmıştır. Kullanım miktarı azdan başlayıp Yavaş yavaş artırılmak şartıyla nihai miktar tek alımda 6 gram düzeyine kadar çıkabilir. Sabah akşam birer doz alınması önerilmektedir. Kullanıcının yaşam çizgisine ve alışkanlıklarına bağlı olarak etkin ürünün dozaj miktarı zaman içerisinde belirlenir.

  Polen kullanımdaki ideal doz ise genel amaçlar için günlük 10-15 gr. dır. .Arı Sütü nasıl saklanırBuzdolabında muhafaza ediniz.
  Arı sütü donmuş halde 18 ay kadar saklanabilir. Buzdolabı raf ortamında ise 6-8 hafta kadar. Size ulaştığında arısütünden 6 hafta içinde kullanmayı düşündüğünüz örneğin 100-200 gr. kadar ağzı kapanır cam bir kaba koyup gerisini buzluğa koyunuz. Kap içindeki arısütünü ise buzdolabınızın bir rafında tutabilirsiniz. Kaptaki miktar tükendiğinde, kabı yıkayıp daha sonra buzlukta donmuş halde bulunan arısütünün çözülmesi ardından tekrar bu kaba alabilir, geri kalanını tekrar buzluğa koyabilirsiniz. Ya da arı sütünü 5 ağzı kapaklı kavanoza 200 gramlık miktarlarda bölüştürüp dördünü buzluğa koyupbir tanesini buzdolabı raf bölümüne alabilir ve bittikçe buzluktan bir kavanozu raf ortamına taşıyabilirsiniz.Arı Sütü'nün Bebeklere Faydaları

  Arı Sütü, Polen ve Propolis Ne Kadar Dayanır?

  Arı Sütü saklama koşullarına uyulduğunda 18 ay boyunca besin değerini kaybetmeden dayanır.

  Polen saklama koşullarına uyulduğunda 18 ay boyunca besin değerini yitirmeden korunabilir. Propolis saklama koşullarına uyulduğunda 18 ay boyunca özelliklerini yitirmeden korunabilir. Arı ürünlerinden arı sütü, polen, propolis en saf bal'ı doğal halleriyle evinize kadar getiriyoruz. Bu ürünlerden kendi ihtiyaç ve arzularınıza göre karışımları kendiniz oluşturabilir ya da saf halleriyle size özel olarak tavsiye edeceğimiz şekillerde tüketebilirsiniz.

  -Ürünlerin karışım içindeki oranlarına dikkat edilmelidir. Ürünlerin ideal dozların altında alınımı arzulanan yararların çoğundan mahrum kalınmasına yol açar.

  -İdeal karışım oranları sağlandığında ise bu karışımla genel ve önemli yararlar görülür ancak tek tek saf halleri ve özel kullanma şekilleriyle kazanılan çeşitli avantaj ve yararlar kısıtlanmış olur.

  -İdeal karışım oranlarıyla yapılacak karışımın bizzat kullanıcı tarafından yapılması bazı sakıncalardan korunmak için yerinde olur. Böylece kullanıcı istediği kalite, tazelik ve miktarda ürünleri görerek, bilerek kendi eliyle karıştırabilir. Raflarda beklemiş, etkisi azalmış olabilen ya da kalite ve içeriği bilinmeyen karışımlar yerine "kendine özel karışım" gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Ve arzulanan karışımlar daha ideal dozlarla daha derin ve boyutlu olarak görülebilir. Kullanıcı ürünlerin bir kısmıyla karışım yaparken, diğer yandan ürünleri saf halleriyle de kullanabilir.Arı Sütü karışımı önerimizArı ürünlerini karışım halinde kullanmayı tercih eden ya da genel amaçlar için karışım da kullanan müşterilerimize bir kg kalite standardı yüksek bala 200 gram arı sütü, 200 gram polen(toz haline getirilerek), 100 gram propolis katarak elde edecekleri etkin karışımı sabah akşam birer tatlı kaşığı miktarda kullanmalarını öneriyoruz.:

  ARI SÜTÜ NASIL KULLANILIR

  Buzdolabında Muhafaza Ediniz.

  Arı sütü donmuş - 18 derecede 18 ay kadar saklanabilir. Buzdolabı raf ortamında ise 6-8 hafta kadar. Size ulaştığında arısütünden 6 hafta içinde kullanmayı düşündüğünüz örneğin 100-200 gr. kadar ağzı kapanır cam bir kaba koyup gerisini buzluğa koyunuz.  Kap içindeki arısütünü ise buzdolabınızın bir rafında tutabilirsiniz. Kaptaki miktar tükendiğinde, kabı yıkayıp daha sonra buzlukta donmuş halde bulunan arısütünün çözülmesi ardından tekrar bu kaba alabilir, geri kalanını tekrar buzluğa koyabilirsiniz. Ya da arı sütünü 5 ağzı kapaklı kavanoza 200 gramlık miktarlarda bölüştürüp dördünü buzluğa koyupbir tanesini buzdolabı raf bölümüne alabilir ve bittikçe buzluktan bir kavanozu raf ortamına taşıyabilirsiniz.

  Bu arada arısütüne metal kaşık ile temas etmekten kaçınılmalıdır. Onun yerine tahta ya da plastik kaşıkları tercih ediniz.

  Arı sütünü güneş ışığına maruz kalmaktan da koruyunuz.

  Alternatif olarak arı sütü bal ile de karıştırılabilir; uzun süreler bozulmadan buzdolabında saklanabilir.

  Aşırı Tüketim Yapmayınız!

  Genel Kullanım amaçları için nihai doz olarak 10-12 gram alınabilir. Kullanıcı kendini ve ürünün etkilerini gözlemleyerek dozajı azaltıp-çoğaltarak kendisi için ideal bir noktaya getirebilir. Günde 2 defa 6'şar gram şeklinde kullanımı öneririz. İhtiyaca göre bu miktar günde sabah-akşam 2 defa 12'şer grama kadar çıkarılabilir. Ağır işlerde çalışanlar ve ağır antremanlar yapan sporcular günde 3 x 12 grama kadar da kullanabilirler. İlk kez kullanıyor iseniz önce çok az miktarlarla örneğin bir kibrit çöpünün ucuna bulaşan miktarla başlayıp, gün be gün artırarak nihai miktarlara 4-6 hafta içinde ulaşınız. Piyasada bulunan kapsül ve karışımlardaki miktarlar ise genellikle önemli amaçlar için yetersiz kalan küçük oranlardadır.

  Arı sütü faydalari  ; 

  Sağlık bakanlığının Aldığı kararla ürün faydalarini sitemize ekliyemiyoruz...

  Çocuklar için ise başlangıç dozu 50-100 mg, nihai dozu ise 500 mg'ı geçmemelidir. Yaş aralığı 2-6 olan yavrularımız için başlangıç dozu 20 mg nihai doz ise 100 mg olarak önerilmektedir. Arı sütü Nasıl kullanılır ( Kullanım Şekilleri )  Arı sütünü saf halde kullanmayı öneriyoruz. Arısütü, plastik bir tatlı kaşığı ile ağza alınıp, en az 2 dakika süreyle dil altında tutularak tüketilir. Tüketim aç karnına yapılmalı ve en az 10 dakika geçmeden üzerine birşey yenilmemelidir. arısütü, bal, çekilmiş keten tohumu gibi öğeleri arzularına göre çeşitli oranlarda karıştırıp kullanabilirler. Günün iki ucunda iki defa kullanımı tavsiye edilmektedir. Sabah kalkınca ve akşam yemeğinden önce kullanılabilir.

  Çocuklarınıza Sevecekleri Karışımlar İçinde Veriniz..

  Arısütünün saf halinin tadı çocukların hoşuna gitmeyebilir. Çocuklarımıza süt ya da bal içinde karıştırarak verebiliriz. Balla karıştırılmış arısütünün daha sonra sütte çözülmesiyle lezzetli, tadı hoş gelen bir tüketim biçimi de vardır.

  Arı sütü'nün Yan Etkileri ( zararları ) ;

  Saptanmış herhangi bir yan etkisi gözlenmemekle birlikte, çok büyük dozların (100-200 gr.) bir seferde tüketilmesi ardından baş dönmesi, nabız yükselmesi gibi sonuçlar rapor edilmiştir. Gözlenen yararlar açısından etken olan sadece tüketim miktarı değil, kullanımın her gün düzenli ve sürekli yapılmasıdır. Arı sütü kullanımının ilk günden itibaren olumlu etkileri gözlenmekle beraber, asıl önemli ve ayrıcalıklı avantajları bir aylık düzenli kullanımın sonucunda kendini göstermektedir.

  Etiketler : Anzer balı , arı sütü , ari süt , ari sütü kullanımı , arı sütü kullanım şekli , arı sütü nereden alınır , hakiki arı sütü , arı süt , ari sütü karişimi , arı sütü kullanımı , arı sütü faydaları, arı sütünün zaralari, arı sütü bebeklerde kullanımı, arı sütü propolis karışımı, Arı sütü kullanım şekli , arı sütünün zararları , arı sütünun faydaları, arı sütü faydalari, arı sütü bebeklerde kullanımı, arı sütü hamilelik, , arı sütü faydalari, arı süt zararları, anzer arı sütü

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.