DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE…

S.S. ANZER BALLIKÖYÜ KOOPERATAFİ’ mizle ve Rize İkizdere Anzer Ballı köyümüzle uzaktan ve yakından alakası olmayan şahısların bizler adına Anzer balı pazarladıklarını görmekteyiz.

Lütfen ürünlerinizi alırken kooperatifimize ait olup olmadığını, ürün üzerinde bulunan Kooperatifimizin logosunu ve Markamızın olup olmadığını mutlaka sorunuz. şüpheye düştüğünüz durumlarda lütfen telefon numaralarımızdan bizleri arayınız.. 

Unutulmasın ki Kooperatif dışında HACETTEPE UNİVERSİTESİ BİREYSEL ŞAHISLARA ve ÖZEL FİRMALARA Anzer balı Tahlili yapmamaktadır.

Anzer Balının Satış yetkisi KOOPERATİFE AİTTİR, Ürünlerimizi .

TEK ELDEN Rizedeki satış yerimiz olan

 S.S. ANZER BALLIKÖYÜ KOOPERATİFİMİZDEN 
İnternet üzerinden ise..  

üzerinden güvenle alabilirsiniz.

İnternet üzerndeki diğer şahis siteleriyle  kooperatifimizin uzaktan ve yakından bağlantısı bulunmamaktadır.
Kooperatifimiz adına herhangi bir satış yetkisi verilmemiştir.Saf Arı sütü

Saf Arı sütü doğada Arıların kimsallardan uzak bir ortamda  kendi doğal beslenmeleri ile kovan içerisinde Ana arıyı beslemek ve üretmek için salgıladıkları değerli besin maddesidir. 

Yerli Arı sütü

Yerli Arı Sütümüz  tamamen  kendi arıcılarımız tarafından üretilen değerli bir besin maddesindir., son yillarda ülkemize birçok  ülkeden özellikle  çinden arı sütü girişi olmaktadır.  bizim ürünlerimiz  senede  çok az miktarda üretilmektedir. ve kısa zamandada ürünlerimiz tükenmektedir.  Arı sütü almak isteyen müşterilerimiz ön sipariş olarak yada ürün stoklarımızda olduğunda siparişlerini vermelidirler.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.