DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE…

S.S. ANZER BALLIKÖYÜ KOOPERATAFİ’ mizle ve Rize İkizdere Anzer Ballı köyümüzle uzaktan ve yakından alakası olmayan şahısların bizler adına Anzer balı pazarladıklarını görmekteyiz.

Lütfen ürünlerinizi alırken kooperatifimize ait olup olmadığını, ürün üzerinde bulunan Kooperatifimizin logosunu ve Markamızın olup olmadığını mutlaka sorunuz. şüpheye düştüğünüz durumlarda lütfen telefon numaralarımızdan bizleri arayınız.. 

Unutulmasın ki Kooperatif dışında HACETTEPE UNİVERSİTESİ BİREYSEL ŞAHISLARA ve ÖZEL FİRMALARA Anzer balı Tahlili yapmamaktadır.

Anzer Balının Satış yetkisi KOOPERATİFE AİTTİR, Ürünlerimizi .

TEK ELDEN Rizedeki satış yerimiz olan

 S.S. ANZER BALLIKÖYÜ KOOPERATİFİMİZDEN 
İnternet üzerinden ise..  

üzerinden güvenle alabilirsiniz.

İnternet üzerndeki diğer şahis siteleriyle  kooperatifimizin uzaktan ve yakından bağlantısı bulunmamaktadır.
Kooperatifimiz adına herhangi bir satış yetkisi verilmemiştir.Arı sütü

 Arı sütü  beş, ongünlük  genç işçi arıların baş kısımlarında bulunan salgı bezlerinden salgıladıkları özel bir besindir. bu besine Arı sütü denir. iİşçi arılar koavan içerisinde Ana Arıyı  beslemek ve yeni ana arı üretmek için arı sütü ile larvayi  besllerler.

Arı sütünün görünümü kremsi beyaz bir renktedir.  Ana arı olmaya aday larvanın bulunduğu hücrelerde bulunur. Arı sütü insan sağlığı ve beslenmesi yönünden oldukça önemli maddeler içerir..


Ana arı yumurtası larvanın içerisinde bulunduğu arı sütüyle işçi arılar tarafından beslendiğinde dünyaya gelecek ana arının ömrü 3 ila 7 yıl arısında yaşamaktadır. ve kovanın güçlü olduğu yavru atma dönemlerinde 3000 ve 3500 yumurta atma kapatisesine sahiptir..

Arı sütü Faydaları

Arı Sütü Arı ürünlerinin en değerli bir besin maddesidir.. Arı sütünün  insan sağlığına  birçok faydası bulunmaktadır..

 Devletimizin  almış olduğu gida ürünlerinde faydalarını  yasaklama nedeniyle  genel  faydalarını burada yayınlamıyoruz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.