Yeni Sezona Sipariş Ver !
X
YENİ SEZONA SİPARİŞ VER
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE…

S.S. ANZER BALLIKÖYÜ KOOPERATAFİ’ mizle ve  Rize İkizdere Anzer Ballı köyümüzle  uzaktan ve yakından  alakası olmayan şahısların bizler adına Anzer balı pazarladıklarını görmekteyiz. Lütfen ürünlerinizi alırken kooperatifimize ait olup olmadığını, ürün üzerinde bulunan kooperatifimizin logosunu ve markamızın olup olmadığını mutlaka sorunuz. şüpheye düştüğünüz durumlarda lütfen telefon numaralarımızdan bizleri arayınız.. Unutulmasın ki Kooperatif dışında HACETTEPE UNİVERSİTESİ BİREYSEL ŞAHISLARA ve ÖZEL FİRMALARA  Anzer balı Tahlili yapmamaktadır. Anzer Balının Satış yetkisi kooperatife  aittir, Ürünlerimizi ...Rizedeki satış yerimiz olan S.S. ANZER BALLIKÖYÜ KOOPERATİFİMİZDEN İnternet üzerinden ise.. 

http://www.anzerbali.com.tr
 
 ve 
http://www.anzerbali.com  

sitelerimiz üzerinden yapmaktayız. Her hangi  bir şahis firmaya ürün  satış yetkisi vermemekteyiz..


Muhtarlığımızın aldığı kararla, köyümüze dışarıdan yabancı arı kovanı girmesi yasaklanmıştır.

ANZER BALININ TAHLİL YERİ SADECE HACETTEPE UNİVERSİTESİ FEN FAKÜLTESİ BÖLÜMÜDÜR..

Diğer universite ve Bal analiz labaratuvarları Anzer Balının Tahlillerini yapamamaktadırlar.  Çünkü Anzer Florasını sadece Hacettepe üniversitesi incelemiştir.
Anzere ÖZEL endemik bitkilerin örnekleri sadece bu üniversitede bulunmaktadır.

HACETTEPE UNİVERSİTESİ Anzer Kooperatifleri dışında  bireysel firmalara, ve şahıslara Anzer balı Tahlili yapmamaktadır…

Üreticiler ürettikleri Anzer Ballarını kooperatife vermektedirler.

Aşağıda bulunan firmalar 

WWW.BALDUDAK.COM.TR

WWW.ANZERBALİSATİSİ.NET

...gibi şahıs firmalardan almış olduğunuz Ballar HACETTEPE TAHLİLİ OLMAYAN  BALLARDIR . 

S.S. ANZER BALLIKÖYÜ KOOPERATİFİ BAŞKANLIĞI

x

Anzer Balı Kooperatifi

ANZER BALLI KÖYÜ KOOPERATİFİ BAŞKANLIĞI

 
anzer balı
BİZLER;

RESMİ İSMİYLE : S.S ANZER BALLIKÖYÜ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ  olarak Bal ismiyle Anzer YAYLAMIZDA Osmanlı imparatorluğu zamanından beri üretimini, dedelerimiz tarafından Osmanlı sarayına kaliteli bir bal olarak gönderilen Anzer bal ve polenlerini, insanlara en güvenli olacak şekilde ulaştırmak için Anzer Ballı köyü Sakinlerince köyümüzde ortaklaşa kurmuş olduğumuz ANZER TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ  bünyesinde günümüzdede faaliyet içerisindeyiz.
      Amacız ülkemizin birçok ilinde Anzer balıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan balları..marketlerde, Bal dükkanlarında , İnternet sitelerinde Satan Sahte Anzer Balı Satıcılarının önüne geçmek ve 

Şifa Arayan hasta yakınlarına en güvenilirli, en kaliteli hakiki Anzer balı ve Anzer Polenini ulaştırmaktır..
..


    Ürünlerimizi S.S.  ANZER BALLIKÖYÜ KOOPERATİFİ  ANZER BALI Markası ve Anzer Balliköy ve Balliköy Anzer Balı Tescilli markasiyla mühürlü, etiketli,garanti bantlı ve Anzer Balı folasına uygun Tahlilli en güvenilir şekilde siz değerli tüketicilerimizin hizmetine sunmaktayiz.

   Anzer Ballıköy yaylasında üretimini yaptığımız ve üreticilerimizden almış olduğumuz Anzer bal ve Polenlerini Rizedeki satış yerimizden ve internet yoluylada www.anzerbali.com.tr ve   www.anzerbali.com  adlı sitelerimizden TEK ELDEN elden pazarlamaktayız..

Bunların haricinde ülkemizin herhangi bir ilinde satış noktamız ve disbiritörlüğümüz bulunmamaktadır..
      Anzer Ballı köyü kooperatifimizin merkezi Rize şehir merkezidir. Anzer ballı köyü kooperatifimizin üyeleri Anzer ballı köyü sakini ve arıcılarıdır. Dünya da ençok taklit edilen ve sahtesi piyasaya sürülen bir baldır. 

Anzer balı tüketicilerimiz Anzer balı alırken dikkat etmeleri gereken önemli bir durumdur.

     Anzer Balı üreticilerimiz ürettikleri balı Ağustos ayı bal sağımından sonra kooperatifimize getirerek kooperatif yönetiminden en az 3 veya 4 kişi ve bir de gıda mühendisi nezaretinde gelen Anzer balından en az 250 gram cam kavanozdan numune alınır ve numaralandırılır. Gelen bal tartılarak numaralandırılıp tutanak tutulur

     Geriye kalan bala da aynı numara verilip, tartılır 3 nüsha halindeki Anzer kooperatif defterine işlenir. 3 nüshanın bir tanesi üreticiye, bir tanesi getirilen bala, bir tanesi de kooperatifimize kalır. Üreticiden teslim alınan bal çelik ve alarmlı dolaplarımıza mühürlenip konur. Alınan 250 gramlık numune Bal HACETTEPE UNİVERSİTESİ, FEN FAKULTESİ, BİYOLOJİ BÖLÜMÜ, Uygulamalı Biyoloji Ana Bilim Dalı‘na gönderilir.

Anzer Balı Kooperatifi Kadriye Sorkun

Rize İkizdere Anzer Ballı köyü Köy sakinlerimiz, Arıcılarımız ve Hacettepe Universitesinden Köyümüze gelen değerli Hocamız Pr. Dr. Kadriye SORKUN 


     Balda polen tahlili, rutubeti, şekeri, glikozu ve sakaroz tahlilleri yapılır. Anzer balına uygunluk gösterip göstermediği kooperatifimize resmi bir yazı ile bildirilir. Hacettepe Üniversitesi kesin ve kesinlikle kooperatifimiz haricinde Anzer balı tahlilini başka hiç bir gerçek ve tüzel kişiliğe yapmamaktadır.
Yapılan Anzer balı Tahlili'nde balın ;
  • Bal da polen tahlili, ( Anzer florasına uygunluğu )
  • Bal ticari şeker olup olmadığı,
  • Rutubeti,
  • Glikozu,
  • Sakaroz
  • Hmf oranı.. tahlilleri yapılır.
  • İlaç Kalıntısı varmı yokmu  Tahlilleri yapılır...
HACETTEPE  Üniversitesi TARAFINDAN TAHLİL EDİLEN ANZER BALLARI  kooperatifimize Anzer balına uygunluk gösterip göstermediği resmi bir yazı ile bildirilir.

      Üreticilerimiz tarafından Kooperatife gelip Tahlile giden Anzer balları Anzer florasına uygunluk göstermediği taktirde üreticilerimize geri iyade edilir. Tahlile giden Anzer balının ücreti üreticiden tahsil edilir.

        Anzer balına uygunluk gösteren Anzer balları üreticiden tartılarak teslim alınır. Kooperatifimiz yönetiminden en az 3 kişi ve gıda mühendisi nezaretinde hijyenik bir ortamda 250 gram, 500 gram ve 1000 gram olarak cam kavanozlarda güvenlik bandajı vurulup ve S.S ANZER BALLIKÖYÜ KOOPERATİFİ ANZER BALLI KÖYÜ ANZER BALI Markasıyla etiketlenip kurşun mühürle mühürlenip  paketlenir ve dolumu yapılmış olur.

     Bugüne kadar Markalarımızı taklit eden eden kişi ve kuruluşlar hakkında adli merciler nezdinde şikayetlerimiz bulunmakta Anzer balını koruma ve kollama gaye ve amacımız sarsılmaz şekilde devam etmektedir..
 
Anzer kooperatifi
Anzer kooperatifimizink ürünlerini taklit eden kişi ve kuruluşlar hakkında adli merciler nezdinde yaptığımız suç duyuruları ve haklarında açılan ceza davalarının caydırıcılığı konusunda yeterli derecede etkili olamadığımızı gördüğümüz için İnternet üzerinde 

“Anzer Kooperatifi”, “Anzer Bal Kooperatifi”, “TSE Onaylı Anzer Balı” “Anzer Ballı Köy Kurumsal Sitesi” ''Anzer kooperatifi Sitesi'' “ Hacettepe Üniversitesi Tahlilli Anzer Balı” gibi tanıtıcı ve yanıltıcı isimler kullanan S.S. Anzer Ballıköy Tarımsal Kalkınma Kooperatifimiz ile hiç bir ilgileri olmayan aşağıda web sayfaları olan şirket, şahıs ve kuruluşları kamuoyunun bilgisine sunuyoruz.

http://www.anzerbalisatisi.net/

http://www.baldudak.net

http://www.anzerhapelogluaricilik.com

http://www.anzerpetektorlakaricilik.com/

http://www.anzerhaya.com

http://anzerbalisifa.org/

http://www.birtat.com.tr/rize/rize_anzer_bali.htm

http://anzerkooperatifbali.blogspot.com.tr/2013/06/anzer-bal.html

http://ureticidentuketiciye.com/index.php?r=site/ureticiDetay&id=37&iform=on

http://www.efita.org/Agriculture/Health-Food/Anzer-Honey-Turkish-details-29411.html

https://www.xing.com/communities/posts/anzer-honey-1006260626

http://www.bitkizane.com/1_263_3582_anzer-bali.html

https://anzerbalim.wordpress.com/

http://www.mahurabali.com/i

http://www.anzerhonig.de/

http://www.quoka.de/alles-moegliche/alles-moegliche/c0100a95922340/anzer-honig-1000g-tuerkischer-honig.html

https://tr.linkedin.com/pub/anzer-bal%C4%B1-anzer-bal-polen/95/20b/aa4

http://www.efita.org/Agriculture/Health-Food/Anzer-Honey-Turkish-details-29411.html

http://sifabalcisi.com.tr/tr/productdetail/anzer-bali/4

http://www.zencefil.com.tr/Orjinal-Anzer-Bali-250-gr_351.html#0

http://anzerbal.blogspot.com.tr/p/anzer-bal-nerede-uretilir.html

http://www.anzerbalisifa.org/

http://www.anzerhonig.de/

http://www.quoka.de/alles-moegliche/alles-moegliche/c0100a95922340/anzer-honig-1000g-tuerkischer-honig.html


VİZYONUMUZ

KALİTE ANLAYIŞIMIZDAN ÖDÜN VERMEDEN, ANZER BALI ÜRETİMİ VE YELPAZESİNİ GELİŞTİREREK, ÜRÜNLERİMİZİ MARKA TESCİLLİ, AMBALAJLI VE ETİKETLİ OLARAK İNSANLARA EN GÜVENLİ OLACAK ŞEKİLDE ULAŞTIRMAKTIR........
 
KALİTEMİZ VE GÜVENİRLİĞİMİZ ASLA TESADÜFİ DEĞİLDİR.. DAİMA İNSANI ÖN PİLANDA TUTARAK İNSANA VERİLEN DEĞERİN VE AKILLI BİR GAYRETİN SONUCUDUR...Etiket : anzer balı , rize anzer ballıköyü kooperatifi, rize ikizdere anzer balı kooperatifi, anzer bal kooperatifi, anzerbali kooperatifi, anzer bal , anzer kooperatifi,

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.